پرداخت اینترنتی:نیکوکار گرامی با روش پرداخت اینترنتی می توانید بوسیله کلیه کارتهای بانکی شبکه شتاب کمک های نقدی خود را به موسسه ارسال نمائید. درصورت نداشتن رمز دوم جهت کمک٬میتوانید از هر دستگاه خودپرداز بانک خود رمز دوم و Cvv2 را دریافت کنید.

صندوق قرض الحسنه

از جمله برنامه های اولیه موسسه خیریه در پاسداشت سنت پسندیده و الهی قرض الحسنه، راه اندازی صندوق قرض الحسنه خیریه عترت فاطمی بوده است. ایمن سازی اقتصادی خانواده های سادات با اختصاص وامهای بدون بهره قرض الحسنه، خدمت شایان توجهی است که از طریق حسابهای زیر به متقاضیان گرامی عرضه می‌شود:

حساب قرض الحسنه عادی

حساب باقیات الصالحات

حساب کمک های بلاعوض (طرح جهیزیه / طرح مسکن)

این واحد جهت جذب سپرده های خیرین دو گروه از حسابهای قرض الحسنه را به شرح زیر ارائه داده است:

حسابهای پس انداز قرض الحسنه: همه وامهای پرداختی به خانواده های محترم سادات از وجوه این حسابها میباشد، همانند حسابهای پس انداز بانکها در هرزمان قابل افزایش موجودی، کاهش یا در صورت منصرف شدن بستن کامل حساب

حسابهای باقیات و صالحات: خیرین محترم به نیت اجر و ثواب اخروی به هر اندازه و مبلغی (به دلخواه) میتوانند مبالغ خود را به این حساب واریز نمایند تا موسسه در موارد مختلف و بسته به نیاز خانواده های محترم سادات از آن هزینه نموده و به سادات محترم وامهای بلاعوض پرداخت نماید، بدیهی است مبالغ پرداختی در این نوع حسابها غیرقابل بازگشت می باشد.

وامهای اعطایی به خانواده های نیازمند بدون هیچگونه سودو کارمزد میباشد.

آدرس صندوق قرض الحسنه:

تهران -منطقه 05 - بلوار فردوس - خ. ابراهیمی جنوبی - پ. 33

تلفن:44097796

 

 
ما 2 مهمان آنلاین داریم
نیکوکار گرامی معمولا از چه طریقی به موسسه کمک مالی میکنید؟